Absolwenci

Klasa A

w latach 2012 - 2015

wychowawczyni pani Ilona Daniel


1. Berlik Weronika

2. Bocheński Kamil

3. Drozd Natalia

4. Filipek Dawid

5. Filipek Justyna

6. Gątarska Sylwia

7. Idzik Weronika

8. Koza Bartłomiej

9. Kulpa Mikołaj

10. Kwarta Magdalena

11. Łagowski Patryk

12. Paśko Kinga

13. Paśko Mateusz

14. Pęczkowski Miłosz

15. Polek Sebastian

16. Rachwał Piotr

17. Sadowska Jowita

18. Sowiźrał Linda

19. Stec Joanna

20. Wiater Kacper

21. Wojdon Natalia

22. Wszołek Magdalena

23. Wytrwał Michał

 


 

Klasa B

w latach 2012 - 2015

wychowawczyni pani Agnieszka Rachwalska

 

1. Berc Judyta

2. Berlik Gabriela

3. Bochnak Bartosz

4. Brandys Kacper

5. Chmiel Szymon

6. Filipek Krystian

7. Gnacek Weronika

8. Jagoda Krzysztof

9. Jakubowski Sebastian

10. Klimek Julia

11. Mędrygał Mateusz

12. Micał Katarzyna

13. Nowak Zuzanna

14. Ochab Martyna

15. Patro Sara

16. Popielarz Anna

17. Przybek Dominik

18. Róg Damian

19. Rój Luiza

20. Stanek Michał

21. Wesołowska Karolina

22. Wypasek Paweł

23. Ziemińska Karolina

24. Ziemiński Andrzej

25. Ziomek Krystian


 

 

Klasa C

w latach 2012 - 2015

wychowawczyni pani Justyna Piątkiewicz

 

1. Biela Dawid

2. Broda Patrycja

3. Feret Szymon

4. Gąska Katarzyna

5. Grobelny Rafał

6. Kazała Dominik

7. Klimek Faustyna

8. Kościak Gabriela

9. Łyko Grzegorz

10. Łyszczek Aleksandra

11. Majka Aleksandra

12. Markiewicz Michał

13. Ochab Barbara

14. Oleś Monika

15. Persak Paweł

16. Persak Piotr

17. Przybek Klaudia

18. Róg Patryk

19. Strenczek Mateusz

20. Szczepkowicz Paweł

21. Szeliga Damian

22. Szeliga Przemysław

23. Szymusik Weronika

24. Tobiasz Kamil



Klasa D

w latach 2012 - 2015

wychowawczyni pani Jolanta Franczyk

 

1. Białek Angelika

2. Chrzan Kinga

3. Filipek Bożena

4. Filipek Magdalena

5. Gubernak Dominik

6. Jaromek Tomasz

7. Komaniecki Ireneusz

8. Ochał Dawid

9. Pazdan Beata

10. Rymut Marta

11. Słota Kamil

12. Szeliga Elżbieta

13. Świder Kornel

14. Ułamek Sylwia

15. Wiktor Aldona

16. Wszołek Karolina


 


 

klasa A

w latach 2011 - 2014

wychowawca pan Paweł Stasiewicz

  1. Adamski Kamil
  2. Chorzępa Przemysław
  3. Czarnik Robert
  4. Dryja Paweł
  5. Dyło Aleksandra
  6. Dziewit Sebastian
  7. Frydło Łukasz
  8. Głodek Robert
  9. Jaworek Joanna
  10. Kisała Damian
  11. Kisiel Dawid
  12. Klimek Jan
  13. Krzywdzik Marcin
  14. Marć Damian
  15. Ochał Piotr
  16. Olszowa Aleksandra
  17. Pięta Barbara
  18. Siewierski Damian
  19. Szeliga Dawid
  20. Szpara Grzegorz
  21. Święch Katarzyna
  22. Wypasek Paweł
  23. Ziemińska Ewelina
  24. Ziemiński Dawid
  25. Ziobro Jakub

 


klasa B

 

w latach 2011 - 2014

wychowawca pani Teresa Pałęcka

  1. Beer Damian
  2. Bejster Karolina
  3. Bielak Damian
  4. Filipek Paweł
  5. Grobelna Emilia
  6. Grobelna Marlena
  7. Kazimierski Adrian
  8. Kłósek Natalia
  9. Kocoń Anita
  10. Kościak Bartłomiej
  11. Kuna Natalia
  12. Noga Ewelina
  13. Ożóg Rafał
  14. Pazdan Mateusz
  15. Róg Kinga
  16. Salamon Olga
  17. Szczepkowicz Dariusz
  18. Szeliga Wiktoria
  19. Toś Bartłomiej
  20. Toś Kamil
  21. Toś Klaudia
  22. Wiater Bartłomiej
  23. Worek Marcin
  24. Ziemiński Adam


 

klasa C

w latach 2011 - 2014

wychowawca pani Maria Nyzio

  1. Broda Karolina
  2. Czaja Paweł
  3. Doroba Krystian
  4. Fernezy Aleksandra
  5. Grabowski Kamil
  6. Halz Arkadiusz
  7. Ignas Patrycja
  8. Kiciński Kamil
  9. Kozuń Krzysztof
  10. Mazek Grzegorz
  11. Miszta Damian
  12. Pizło Dominik
  13. Przybek Patryk
  14. Przywara Karolina
  15. Rocco Nastassia
  16. Szymusik Kamil
  17. Świder Patryk
  18. Tobiasz Piotr
  19. Wszołek Michał
  20. Zając Mariusz


 

klasa D

w latach 2011 - 2014

wychowawca pani Bogumiła Stec-Świderska

  1. Alberski Tomasz
  2. Antosz Edyta
  3. Broda Gabriela
  4. Gubernak Sylwia
  5. Klimasz Kamila
  6. Klimek Aleksandra
  7. Klimek Katarzyna
  8. Maciołek Adam
  9. Marciniec Kamila
  10. Mik Patryk
  11. Ochał Anna
  12. Ochał Sebastian
  13. Przybek Kinga
  14. Róg Kinga
  15. Rój Jakub
  16. Skiba Justyna


klasa A

w latach 2010 - 2013

wychowawca pan Remigiusz Pazdan

III A

  1. Adamski Dominik
  2. Barciński Bartłomiej
  3. Białek Klaudia
  4. Broda Kinga
  5. Gątarski Rafał
  6. Gruchacz Grzegorz
  7. Halat Kinga
  8. Hinc Damian
  9. Hinc Mateusz
  10. Kisiel Kinga
  11. Kłósek Andżelika
  12. Łopuszyńska Monika
  13. Pazdan Franciszek
  14. Pazdan Mateusz
  15. Siedlecki Karol
  16. Szeliga Rafał
  17. Toś Patrycja
  18. Ułamek Grzegorz
  19. Wiater Dominika
  20. Wojturski Patryk


 

klasa B

w latach 2010 - 2013

wychowawca pani Bogusława Kubacka

III B

  1. Brzostowska Agnieszka
  2. Darłak Mariola
  3. Filipek Dominik
  4. Goles Wojciech
  5. Kipa Karina
  6. Łyszczek Kinga
  7. Mędrygał Sylwia
  8. Noga Dariusz
  9. Oleś Szymon
  10. Rzepka Sławomir
  11. Schmeissner Dorota
  12. Siewierski Paweł
  13. Świerad Piotr
  14. Toś Aleksandra
  15. Worek Marcin
  16. Ziemińska Katarzyna
  17. Ziemiński Marek
  18. Ziemiński Szymon


klasa C

w latach 2010 - 2013

wychowawca pani Joanna Długosz

III C

  1. Baran Gabriela
  2. Bizoń Weronika
  3. Bocheńska Julita
  4. Dryja Maciej
  5. Dziak Anita
  6. Dziuban Bartosz
  7. Filipek Michał
  8. Franczyk Karol
  9. Gąska Paweł
  10. Gratkowski Michał
  11. Gratkowski Seweryn
  12. Krypel Kamila
  13. Mucha Emilia
  14. Nędza Jakub
  15. Patro Konrad
  16. Róg Dawid
  17. Rój Ewelina
  18. Sowiźrał Sebastian
  19. Świniuch Daniel

 


klasa D

w latach 2010 - 2013

wychowawca pani Małgorzata Rauch

III D

  1. Basara Katarzyna
  2. Duda Karol
  3. Filipek Anna
  4. Ignas Kamil
  5. Lis Paulina
  6. Majka Dariusz
  7. Pacia Elżbieta
  8. Pacia Natalia
  9. Paśko Marcelina
  10. Persak Anna
  11. Przybek Sebastian
  12. Rataj Hubert
  13. Sadowski Dawid
  14. Sitko Adam
  15. Stawarz Sabina
  16. Tęczar Rafał
  17. Wiater Joanna
  18. Wojton Radosław
  19. Ziobro Patrycja


klasa A

w latach 2009 - 2012

wychowawca pani Agata Dryja

  1. Bizoń Anita
  2. Bochnak Dominika
  3. Doroba Seweryn
  4. Dusza Justyna
  5. Fąfara Mariola
  6. Filipek Monika
  7. Kaszuba Dawid
  8. Kidacki Grzegorz
  9. Kipa Arkadiusz
  10. Klimek Karina
  11. Kilmek Michał
  12. Kozioł Bernadetta
  13. Ochab Adrian
  14. Paśko Martyna
  15. Pazdan Rozalia
  16. Pękala Amelia
  17. Popielarz Weronika
  18. Rogosz Krzysztof
  19. Sochacka Katarzyna
  20. Stawarz Dominik
  21. Ułamek Dawid
  22. Ułamek Wojciech

 


klasa B

w latach 2009 - 2012

wychowawca pani Barbara Bochenek

klasaIIIb2012

  1. Bartusik Anna
  2. Bocheńska Natalia
  3. Broda Adrian
  4. Chełpa Dominika
  5. Filipek Dariusz
  6. Filipek Gabriel
  7. Filipek Joanna
  8. Gratkowska Kamila
  9. Idzik Wojciech
  10. Kędziora Karolina
  11. Krzywdzik Aneta
  12. Majka Marek
  13. Malisiewicz Sebastian
  14. Marciniec Sabina
  15. Nowacki Sebastian
  16. Pazdan Marcin
  17. Persak Agnieszka
  18. Połeć Szymon
  19. Pyrdek Przemysław
  20. Róg Damian
  21. Róg Kamil
  22. Rusin Oliwia
  23. Salamon Kamil
  24. Zapał Arkadiusz


klasa C

w latach 2009 - 2012

wychowawca pani

  1. Drapała Szymon
  2. Fernezy Piotr
  3. Kornak Karolina
  4. Kozioł Zuzanna
  5. Łyszczek Tymoteusz
  6. Paśko Katarzyna
  7. Pragłowska Patrycja
  8. Róg Kewin
  9. Siewierska Iwona
  10. Szeliga Paulina
  11. Świder Szymon
  12. Tobiasz Agata
  13. Tobiasz Rafał
  14. Wałach Łukasz
  15. Wszołek Anna
  16. Wytrwał Paweł
  17. Zając Marita
  18. Ziemiński Michał

 


klasa D

w latach 2009 - 2012

wychowawca pani Dorota Broda

  1. Bielak Mateusz
  2. Borek Artur
  3. Czerniec Michał
  4. Duduś Kamil
  5. Filipek Grzegorz
  6. Filipek Paweł
  7. Filipek Sebastian
  8. Kiełek Sebastian
  9. Łopuszyńska Karolina
  10. Nowak Karolina
  11. Pazdan Łukasz
  12. Pazdan Tomasz
  13. Róg Michał
  14. Siewierska Dominika
  15. Słota Agnieszka
  16. Stanek Joanna
  17. Worosz Michał
  18. Wójtowicz Kornelia
  19. Wszołek Dawid
  20. Wszołek Dominik


klasa A

w latach 2008 - 2011

wychowawca

  1. Barański Damian
  2. Brzostowska Ewelina
  3. Chmiel Klaudia
  4. Fąfara Justyna
  5. Fernezy Monika
  6. Grabiec Magdalena
  7. Hinc Paulina
  8. Idzik Patryk
  9. Ignas Kamil
  10. Jaworek Grzegorz
  11. Kocoń Dominik
  12. Kozek Katarzyna
  13. Majka Maciej
  14. Marciniec Mariola
  15. Mik Anna
  16. Oracz Małgorzata
  17. Pięta Dawid
  18. Pięta Wioletta
  19. Pilecki Piotr
  20. Rogoż Anna
  21. Siewierski Łukasz
  22. Toton Dariusz
  23. Wiater Janusz

 


klasa B

w latach 2008 - 2011

wychowawca pani Ilona Daniel

  1. Barcińska Joanna
  2. Chmiel Jakub
  3. Czaja Wojciech
  4. Doroba Gabriela
  5. Dryja Martyna
  6. Łyszczek Dominik
  7. Mik Sebastian
  8. Pazdan Natalia
  9. Pieta Justyna
  10. Rogosz Damian
  11. Siedlecki Gabriel
  12. Skworzec Wojciech
  13. Szczepkowicz Andrzej
  14. Szeliga Sylwia
  15. Szeliga Patrycja
  16. Wiater Paweł
  17. Wszołek Mateusz
  18. Zając Dominik
  19. Ziemińska Olga

 


klasa C

w latach 2008 - 2011

wychowawca pani Beata Stasiewicz

  1. Białek Sebastian
  2. Biela Paulina
  3. Chrzan Rafał
  4. Filipek Paweł
  5. Gnacek Dominik
  6. Grębosz Mateusz
  7. Kocoń Andżelika
  8. Kocoń Maksymilian
  9. Kopkowicz Agnieszka
  10. Kot Magdalena
  11. Łyszczak Sebastian
  12. Łyszczek Andżelika
  13. Mazur Krystian
  14. Pazdan Lidia
  15. Róg Agata
  16. Rusin Dominik
  17. Siewierski Dariusz
  18. Szczepanik Patrycja
  19. Szeliga Ewelina
  20. Szymusik Anita


klasa D

w latach 2008 - 2011

wychowawca pani Otylia Mordel

  1. Białek Beata
  2. Bielak Jacek
  3. Dryja Monika
  4. Filipek Dominika
  5. Filipek Kamil
  6. Grębosz Dawid
  7. Grobelna Daria
  8. Gubernak Bartosz
  9. Gubernak Justyna
  10. Halz Krzysztof
  11. Lis Paulina
  12. Magdoń Mikołaj
  13. Ochał Daria
  14. Rój Aneta
  15. Rój Konrad
  16. Siewierski Jakub
  17. Słotwiński Aron
  18. Stawarz Karolina
  19. Stawarz Kornelia
  20. Tobiasz Dominik
  21. Wójcik Sylwia
  22. Wszołek Damian
  23. Ziobro Miachał

 


klasa E

w latach 2008 - 2011

wychowawca pani Jolanta Franczyk

  1. Antosz Martyna
  2. Bizoń Piotr
  3. Daniel Jakub
  4. Figurska Faustyba
  5. Filipek Mateusz
  6. Grobelna Ewa
  7. Kościak Wojciech
  8. Krawczyk Marta
  9. Malska Wioletta
  10. Nyzio Łukasz
  11. Pazdan Amelia
  12. Rzepka Przemysław
  13. Przybek Aleksandra
  14. Rudna Klaudia
  15. Siewierska Marzena
  16. Stasiewicz Julia
  17. Tobiasz Britni
  18. Toś Dawid
  19. Wiater Ireneusz
  20. Wojdon Agnieszka
  21. Worek Mariusz
  22. Wójtowicz Zuzanna


klasa A

w latach 2007 - 2010

wychowawca pani Monika Siedlecka

  1. Adamski Seweryn
  2. Barciński Sławomir
  3. Bielak Aleksandra
  4. Chełpa Łukasz
  5. Ciupak Aneta
  6. Długosz Marta
  7. Dutka Dariusz
  8. Fic Żaneta
  9. Filipek Agata
  10. Filipek Aneta
  11. Filipek Damian
  12. Filipek Sylwia
  13. Filipek Tomasz
  14. Gruchacz Kamil
  15. Hinc Kamil
  16. Klyś Karolina
  17. Kozek Patryk
  18. Róg Paweł
  19. Szeliga Marta
  20. Trałka Damian
  21. Worosz Natalia
  22. Ziobro Sebastian


 

klasa B

w latach 2007 - 2010

wychowawca

  1. Bieniek Jaromir
  2. Bliźniak Dominika
  3. Dryja Natalia
  4. Dyło Mateusz
  5. Dziak Lucjan
  6. Filipek Bartłomiej
  7. Goles Piotr
  8. Habaj Patrycja
  9. Kocon Karolina
  10. Kot Kinga
  11. Kubacka Patrycja
  12. Lis Martyna
  13. Mazek Paweł
  14. Paśko Dawid
  15. Paśko Maciej
  16. Pazdan Janusz
  17. Pazdan Justyna
  18. Pazdan Przemysław
  19. Pazdan Szymon
  20. Pęczkowski Marcin
  21. Róg Paweł
  22. Rusin Kinga
  23. Toś Kinga
  24. Ziemińska Karolina


 

klasa C

 

w latach 2007 - 2010

 

wychowawca pani Monika Wróbel

  1. Berlik Miłosz
  2. Czarniec Jadwiga
  3. Daniel Katarzyna
  4. Dłużeń Marek
  5. Grabowska Karolina
  6. Kościak Monika
  7. Łyszczak Andżelika
  8. Łyszczek Monika
  9. Majka Krzysztof
  10. Micał Klaudia
  11. Myrda Adrian
  12. Noga Mateusz
  13. Pazdan Piotr
  14. Popielarz Marcin
  15. Róg Karina
  16. Stawarz Sebastian
  17. Szeliga Andżelika
  18. Świder Katarzyna
  19. Tobiasz Andżelika
  20. Wszołek Łukasz
  21. Ziemiński Łukasz
  22. Żmuda Grzegorz


 

klasa D

 

w latach 2007 - 2010

 

wychowawcy pani Elżbieta Rachwał i pani Bogumiła Stec-Świderska

  1. Bocheńska Klaudia
  2. Broda Sylwia
  3. Fąfara Marcin
  4. Goles Dominik
  5. Górecki Kamil
  6. Gunia Dorota
  7. Jakubowska Sylwia
  8. Klimek Kamil
  9. Kozioł Agata
  10. Lis Wioletta
  11. Łojek Justyna
  12. Malski Piotr
  13. Ochab Katarzyna
  14. Olszowa Karolina
  15. Pasternak Kamil
  16. Radoń Wojciech
  17. Róg Klaudia
  18. Róg Patrycja
  19. Rudna Beata
  20. Siuba Gabriela
  21. Stanek Grzegorz
  22. Świerad Wioletta
  23. Ułamek Ilona


klasa E

w latach 2007 - 2010

wychowawca pani Joanna Długosz

  1. Bielak Emilia
  2. Dryja Joanna
  3. Feret Klaudiusz
  4. Kubacka Ilona
  5. Łyszczek Gabriela
  6. Łyszczek Maria
  7. Pazdan Daria
  8. Pazdan Krystian
  9. Posłuszny Michał
  10. Rolek Aneta
  11. Róg Mateusz
  12. Rybak Małgorzata
  13. Semiri Diana
  14. Szeliga Agata
  15. Toton Monika
  16. Trojnacki Bartłomiej
  17. Wiktor Agnieszka
  18. Wójcik Patrycja
  19. Wszołek Kinga
  20. Wszołek Sylwia
  21. Ziemińska Ewelina
  22. Ziemińska Paulina


klasa A

w latach 2006 - 2009

wychowawca

  1. Berlik Andżelika
  2. Bielak Agnieszka
  3. Dudek Kamil
  4. Dyło Monika
  5. Fernezy Marta
  6. Filipek Kamil
  7. Gawron Mateusz
  8. Grabowska Ewelina
  9. Grobelny Grzegorz
  10. Kocoń Klaudia
  11. Motyka Natalia
  12. Mucha Alicja
  13. Mucha Natalia
  14. Panek Sylwia
  15. Paśko Ewelina
  16. Pazdan Justyna
  17. Połeć Aleksandra
  18. Pragłowska Mariola
  19. .Rudna Elżbieta
  20. Stawarz Kamila
  21. Stręk Roksana
  22. Świstak Maciej
  23. Żuczek Dawid


 

 

klasa B

w latach 2006 - 2009

wychowawca pani Ewa Medygrał i pani Dorota Broda

  1. Budzik Ewelina
  2. Chmiel Aleksandra
  3. Chrzan Karolina
  4. Dryja Joanna
  5. Filipek Klaudia
  6. Grabowski Marcin
  7. Ignas Krzysztof
  8. Kisiel Magdalena
  9. Kowalska Iwona
  10. Kozek Dawid
  11. Łopuszyński Kamil
  12. Maś Kamil
  13. Mędrygał Łukasz
  14. Pyra Amanda
  15. Siewierski Dawid
  16. Siewierski Piotr
  17. Stawarz Katarzyna
  18. Szela Sebastian
  19. Toton Justyna
  20. Wesołowski Rafał
  21. Worek Grzegorz
  22. Zając Aneta
  23. Ziobro Natalia


klasa C

w latach 2006 - 2009

wychowawca pani Barbara Bochenek

  1. Barciński Robert
  2. Błaś Karolina
  3. Bukowska Jolanta
  4. Chełpa Marcin
  5. Czaja Urszula
  6. Drozd Dominik
  7. Gątarska Aneta
  8. Jaromek Justyna
  9. Krzywdzik Monika
  10. Miszta Artur
  11. Mucha Mateusz
  12. Pięta Jan
  13. Przybek Justyna
  14. Siwiec Anita
  15. Szczepkowicz Sylwia
  16. Szczyrek Damian
  17. Szeliga Justyna
  18. Szeliga Wojciech
  19. Szpara Jacek
  20. Święch Michał
  21. Trałka Hubert
  22. Wiktor Rafał
  23. Ziemińska Agnieszka


 

klasa D

 

w latach 2006 - 2009

 

wychowawca pan Remigiusz Pazdan

  1. Barciński Stanisław
  2. Bieniek Dżesika
  3. Bizoń Monika
  4. Dzięgiel Aneta
  5. Filipek Gabriela
  6. Filipek Karolina
  7. Filipek KInga
  8. Gnacek Żaneta
  9. Jawor Natalia
  10. Kaszuba Anna
  11. Kłusek Dawid
  12. Kozioł Monika
  13. Kucharska Lidia
  14. Łopuszyńska Aneta
  15. Maciołek Edyta
  16. Ożóg Gabriel
  17. Paśko Łukasz
  18. Róg Arkadiusz
  19. Rzepka Rafał
  20. Siewierska Sylwia
  21. Wszołek Katarzyna
  22. Wszołek Mateusz


 

klasa E

 

w latach 2006 - 2009

 

wychowawca pani Małgorzata Pająk

  1. Basara Bartosz
  2. Filipek Dawid
  3. Halat Grzegorz
  4. Majka Grzegorz
  5. Mędrygał Ewelina
  6. Motyka Adrianna
  7. Pająk Gabriela
  8. Paśko Michał
  9. Pęczkowski Mateusz
  10. Polek Patrycja
  11. Posłuszny Angelika
  12. Przybek Aneta
  13. Przybek Michał
  14. Rataj .

 


Odwiedzający

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.