Osiągnięcia

 

rok szkolny 2012/2013

Imię i nazwisko ucznia

Tytuł konkursu

Miejsce / etap

Opiekun

Michał Gratkowski

Weronika Bizoń

Gabriela Baran

 Laudate Deo

I miejsce / etap wojewódzki

Paweł Pasela 

Karolina Przywara

Dominik Pizło

 „Ks. Piotr Skarga i Jego epoka”

udział / etap powiatowy 

 Beata Stasiewicz

 Katarzyna Ziemińska

 "Moja gmina w obiektywie"

I miejsce / konkurs gminny 

Ewa Medygrał 

 Damian Siewierski

Joanna Jaworek

Patryk Szabla

 "List do królwej Wielkiej Brytanii"

 udział / etap powiatowy

Waleria Semiri 

 Kinga Róg

 Wrzuc kurs..

 II miejsce / etap ogólnopolski

Bogumiła Stec- Świderska 

 

 XXXV Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

 

 

 Agata Dryja

 Michał Gratkowski

Weronika Bizoń

Gabriela Baran

Powiatowy Konkurs Pieśni i Piosenek Religijnych

I miejsce / etap powiatowy

Paweł Pasela 

Michał Gratkowski

Konkurs "Niepokorne słowa i nuty"

 

wyróżnienie / etap wojewódzki 

Małgorzata Rauch 

 Kamila Marciniec

Konkurs ekologiczny "Zdrowy świat, zdrowe życie"

 wyróżnienie / etap wojewódzki

 

rok szkolny 2011/2012

Imię i nazwisko ucznia

Tytuł konkursu

Miejsce / etap

Opiekun

 Dariusz Filipek

 XI Wojewódzki Konkurs Wiedzy Technicznej w Jarosławiu w kategorii prac modelowo-konstrukcyjnych

 finalista / etap wojewódzki

Agata Dryja 

 Michał Gratkowski

IX Konkurs Polskiej i Obcojęzycznej Piosenki Religijnej "Laudate Deo" 

III miejsce - solista  /etap wojewódzki

Paweł Pasela 

Weronika Bizoń

 XII Powiatowy Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej

 I miejsce / etap powiatowy

Paweł Pasela 

 Michał Gratkowski

 XII Powiatowy Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej

 II miejsce / etap powiatowy

Paweł Pasela 

Andżelika Kłósek

Katarzyna Ziemińska


 

VI Edycja Konkursu Projektów Naukowych z Fizyki w województwie podkarpackim

finaliści / etap wojewódzki

Bogusława Kubacka

 Karol Duda

 Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKOPLANETA

wyróżnienie / etap ogólnopolski

Jolanta Franczyk 

 Arkadiusz Zapał

Karol Franczyk

 XIII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Ekonomicznej w Pińczowie

 udział / etap ogólnopolski

Dorota Broda

Maria Nyzio 

 Dominika Bochnak

V Powiatowy Konkurs Twórczości Młodych "Kiedy myślę Ojczyzna"

 II miejsce / etap powiatowy

Małgorzata Rauch 

 Emilia Mucha

 V Powiatowy Konkurs Twórczości Młodych "Kiedy myślę Ojczyzna"

 III miejsce / etap powiatowy

Małgorzata Rauch 

 Weronika Popielarz

 V Powiatowy Konkurs Twórczości Młodych "Kiedy myślę Ojczyzna"

 I miejsce sponsora / etap powiatowy

Małgorzata Rauch 

 Monika Filipek

 V Powiatowy Konkurs Twórczości Młodych "Kiedy myślę Ojczyzna"

 III miejsce / etap powiatowy

Ewa Medygrał 

 Karolina Kędziora

 Mały Finał Ogólnopolskiego Konkursu "Ojczyzna-Polszczyzna" pod patronatem prof. Jana Miodka

 udział / etap ogólnopolski

Małgorzata Rauch 

 Anna Bartusik

 Mały Finał Ogólnopolskiego Konkursu "Ojczyzna-Polszczyzna" pod patronatem prof. Jana Miodka

 udział / etap ogólnopolski

Małgorzata Rauch

 

 Michał Filipek

 Mały Finał Ogólnopolskiego Konkursu "Ojczyzna-Polszczyzna" pod patronatem prof. Jana Miodka

 udział / etap ogólnopolski

Małgorzata Rauch

 

 Karolina Kędziora

 III Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

 II miejsce / etap powiatowy

Waleria Semiri 

 Arkadiusz Zapał

 XXXV Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

 II miejsce indywidualnie / etap powiatowy

Agata Dryja 

 Arkadiusz Zapał

Michał Klimek

Karol Franczyk

 XXXV Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

 III miejsce drużynowo / etap powiatowy

 Agata Dryja

 Andżelika Kłósek

Konkurs "Wrzuć kurs" w ramach projektu uczeń on-line" 

 III miejsce / etap ogólnopolski

Bogumiła Stec- Świderska 

 Weronika Popielarz

 "Namaluj historię dziadków"

 wyróżnienie / etap wojewódzki

Beata Stasiewicz 

 Dominika Bochnak

 "Namaluj historię dziadków"

 wyróżnienie / etap wojewódzki

 Beata Stasiewicz

 Krystian Mazur

 "Namaluj historię dziadków"

 wyróżnienie / etap wojewódzki

 Beata Stasiewicz

 Gabriela Baran

 Powiatowy Konkurs o Złotą Nutkę

 III miejsce / etap powiatowy

Paweł Pasela 

 

rok szkolny 2010/2011

Imię
i nazwisko ucznia

Tytuł konkursu

Miejsce/ etap

Opiekun

Martyna Paśko

Archiwum wspomnień
o Janie Pawle II

wyróżnienie/ etap ogólnopolski

Małgorzata Rauch

Weronika Popielarz

Archiwum wspomnień
o Janie Pawle II

wyróżnienie/ etap ogólnopolski

Małgorzata Rauch

Agata Tobiasz

Archiwum wspomnień
o Janie Pawle II

wyróżnienie/ etap ogólnopolski

Bogumiła Stec - Świderska

Karolina Kornak

Archiwum wspomnień
o Janie Pawle II

wyróżnienie/ etap ogólnopolski

Bogumiła Stec - Świderska

Arkadiusz Zapał

XII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Ekonomicznej

wyróżnienie / etap ogólnopolski

Dorota Broda

Maria Nyzio

Bartosz Gubernak

XII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Ekonomicznej

wyróżnienie/ etap ogólnopolski

Paweł Stasiewicz

Maria Nyzio

Patrycja Szczepanik

Maciej Majka

Arkadiusz Zapał

Megamózgi Podkarpacia 2011

I miejsce/etap wojewódzki

Agata Dryja

Bartosz Gubernak

Konkurs Wiedzy
o Janie Pawle II - „Papież Słowianin”

laureat/etap wojewódzki

ks. Grzegorz Kot

Bartosz Gubernak

Konkurs Chemiczny

finalista/etap wojewódzki

Agnieszka Rachwalska

Bartosz Gubernak

Konkurs Fizyczny

finalista/etap wojewódzki

Bogusława Kubacka

Bartosz Gubernak

Konkurs Geograficzny

finalista/etap wojewódzki

Barbara Bochenek

Karolina Stawarz

Konkurs Historyczny

finalista/etap wojewódzki

Monika Wróbel

Ewa Grobelna

Konkurs Wiedzy
o Janie Pawle II - „Papież Słowianin”

finalistka/ etap wojewódzki

ks. Grzegorz Kot

Wioletta  Malska

Konkurs Wiedzy
o Janie Pawle II - „Papież Słowianin”

finalistka/etap wojewódzki

ks. Grzegorz Kot

Dominika Bochnak

Wojewódzki Konkurs Recytatorski „kiedy trzeba…”

II miejsce/etap wojewódzki

Małgorzata Rauch

Krystian Mazur

 VI Ogólnopolski Konkurs "Na skrzydłach wiary i rozumu uniosę moją młodość"

finalista / etap ogólnopolski

Bogumiła Stec-Świderska 

 Bartosz Gubernak

Ogólnopolski konkurs "Młody Europejczyk"

XII miejce/ etap ogólnopolski

Barbara Bochenek 

Przemysław Rzepka

 Ogólnopolski konkurs "Ekoplaneta"

wyróżnienie / etap ogólnopolski

Jolanta Franczyk 

 Arkadiusz Zapał

 X Rzeszowskim Konkursie Matematycznym dla Gimnazjalistów

 I miejsce / etap wojewódzki

 Dorota Broda

 Bartosz Gubernak

Wioletta Malska

III Edycja Konkursu Projektów Naukowych z Fizyki w woj. podkarpackim 

 laureaci / etap wojewódzki

Bogusława Kubacka

 Arkadiusz Zapał

 XI Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Leij

 etap powiatowy

Dorota Broda 

 Bartosz Gubernak

Arkadiusz Zapał

 Ogólnoposlki Turniej Wiedzy Ekonomicznej w Pińczowie

 16 miejsce / etap ogólnopolski

 Dorota Broda

 

 XXXIV Ogólnopolski Turniej Bezpieceństwa w Ruchu Drogowym

 

Agata Dryja

Natalia Pazdan

II Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

I miejsce / etap powiatowy

Stanisława Mik-Sowińska 

Jakub Nędza

 Konkurs na najlepszy kurs projektowy w ramach projektu Uczeń on-line

 nagroda / etap ogólnopolski

Bogumiła Stec-Świderska 

 rok szkolny 2009/2010

Imię
i nazwisko ucznia

Tytuł konkursu

Miejsce/ etap

Opiekun

Arkadiusz Zapał

XI Ogólnopolski Turniej Wiedzy Ekonomicznej

wyróżnienie /etap ogólnopolski

Dorota Broda

Ilona Kubacka

XI Ogólnopolski Turniej Wiedzy Ekonomicznej

wyróżnienie/ etap ogólnopolski

Dorota Broda

Bartosz Gubernak

XI Ogólnopolski Turniej Wiedzy Ekonomicznej

wyróżnienie/ etap ogólnopolski

Paweł Stasiewicz

Ilona Kubacka

Konkurs Matematyczny

finalistka/ etap wojewódzki

Dorota Broda

Ilona Kubacka

Konkurs Fizyczny

finalistka/ etap wojewódzki

Bogusława Kubacka

Justyna Pazdan

Ewelina Ziemińska

II edycja Konkursu Projektów Naukowych
z fizyki w woj. podkarpackim

laureatki/ etap wojewódzki

Bogusława Kubacka

Ilona Kubacka

X Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Leji dla szkół ponad-gimnazjalnych

III miejsce / etap powiatowy

Dorota Broda

Grzegorz Filipek

Dominik Tobiasz

Arkadiusz Zapał

XXXIII Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

III miejsce/ etap powiatowy

Agata Dryja

Ilona Kubacka

Konkurs Wiedzy Technicznej "Sapare aude - odważ się być madrym"

laureat / etap wojewódzki

Agata Dryja

Karolina Kędziora

I Powiatowy Konkurs Wiedzy
o United Kingdom

I miejsce/etap powiatowy

Stanisława Mik - Sowińska

Joanna Filipek

I Powiatowy Konkurs Wiedzy
o United Kingdom

III miejsce/ etap powiatowy

Stanisława Mik - Sowińska

rok szkolny 2008/2009

Imię
i nazwisko ucznia

Tytuł konkursu

Miejsce/etap

Opiekun

Ilona Kubacka

VIII Rzeszowski Konkurs Matematyczny dla Gimnazjalistów

I miejsce - laureatka/etap wojewódzki

Dorota Broda

Grzegorz Halat

Konkurs Wiedzy Technicznej „sapere aude” – odważ się być mądrym

II miejsce – laureat/etap wojewódzki

Agata Dryja

Karolina Stawarz

Konkurs Historyczny

finalistka/etap wojewódzki

Piotr Kmieć

Rafał Rzepka

Konkurs Historyczny

finalista/etap wojewódzki

Joanna Długosz

Robert Barciński

VIII Podkarpacki Konkurs Recytatorski „Polska liryka religijna”

wyróżnienie/

etap wojewódzki

Otylia Mordel

Dominik Drozd

Paweł Mazek

Michał Paśko

XXXII Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

III miejsce/etap powiatowy

Agata Dryja

Hubert Trałka

„I Ty możesz pomóc”

III miejsce/etap powiatowy

Agata Dryja

rok szkony 2007/2008 

Imię
i nazwisko ucznia

Tytuł konkursu

Miejsce/etap

Opiekun

Robert Barciński

VII Podkarpacki Konkurs Recytatorski „Polska liryka religijna”

I miejsce/etap wojewódzki

Otylia Mordel

Anna Pazdan

Ogólnopolski, opisowy konkurs „Mój las”

 

wyróżnienie/ etap wojewódzki

Jolanta Franczyk

Agnieszka Bielak

Hubert Trałka

„Bądź bezpieczny na drodze”

I miejsce/etap powiatowy

Agata Dryja

Wojciech Dziedzic

Arkadiusz Oracz

Janusz Pacia

XXXI Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa
w Ruchu Drogowym

III miejsce/etap powiatowy

Agata Dryja

rok szkolny 2006/2007

Imię
i nazwisko ucznia

Tytuł konkursu

Miejsce/etap

Opiekun

Martyna Zapał

Konkurs Matematyczny

finalistka/ etap wojewódzki

Dorota Broda

Martyna Zapał

Konkurs Chemiczny

finalistka/ etap wojewódzki

Agnieszka Rachwalska

Katarzyna Róg

Konkurs Chemiczny

finalistka/ etap wojewódzki

Agnieszka Rachwalska

Martyna Zapał

Konkurs Fizyczny

finalistka/ etap wojewódzki

Bogusława Kubacka

Anna Ochał

Konkurs Polonistyczny

finalistka/ etap wojewódzki

Otylia Mordel

Mateusz Klimek

Konkurs Polonistyczny

finalista/etap wojewódzki

Bogumiła Stec - Świderska

Mateusz Klimek

Oszczędzając Energię

Oszczędzasz Środowisko

I miejsce - laureat/etap wojewódzki

Agnieszka Rachwalska

Martyna Zapał

VII Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Leji dla szkół ponad-gimnazjalnych

I miejsce/etap powiatowy

Dorota Broda

rok szkolny 2004/2005

Imię
i nazwisko ucznia

Tytuł konkursu

Miejsce/ etap

Opiekun

Anna Nyzio

Mistrz Ortografii powiatu

I miejsce/etap powiatowy

Bogumiła Stec - Świderska

Projekty

 

MN5

  

Pajacyk

logokr

logo_uczen

spinacz

spinka 

iwierzyce-logo-d

gandalf_logo

ksiazki_gandalf

image001

trzymaj

 

Odwiedzający

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.